ABECEDA INTERNETU

internet, software, bezpečnost

Slider

Opera – rychlý a bezpečný prohlížeč

Buďte v bezpečí a zachovejte si více soukromí

S Operou můžete web prohlížet bezpečně a soustředit se na obsah. Náš zabezpečený prohlížeč vás chrání před podvody a škodlivým softwarem na webu. Chtěli byste na webu více soukromí? Vyzkoušejte naši neomezenou bezplatnou funkci VPN.

Opera ke stažení ZDE

Užívejte si web bez reklam

Nebaví vás online reklamy? Opera je první velký prohlížeč, který umí blokovat reklamy, aniž byste k tomu potřebovali nějaký doplněk. Podle testů se díky našemu integrovanému blokování reklam stránky bohaté na obsah v Opeře načítají až o 90 % rychleji.

Snadno na webu provádějte více věcí najednou

Díky našim vizuálním záložkám, procházení listů a zkratkám, které se dají přizpůsobit, vás nebude při práci nic rušit a ušetříte čas. Nemůžete se nabažit online videí? Nenechte si ujít naši novou funkci vyskakovacích videí – plovoucí rámec pro přehrávání videa, který můžete přesouvat a který vám umožní pokračovat v procházení webu nebo pracovat s jinými aplikacemi, aniž byste propásli děj.

Prohlížejte web rychleji a déle

Rychlost a výkon Opery patří mezi naše hlavní priority. Díky komprimaci dat Opera Turbo, nativnímu blokování reklam a dalším funkcím můžete na webu pracovat rychleji a s novým spořičem baterie, který prodlouží výdrž baterie až o 50 %, také déle.

Přizpůsobte si prohlížeč podle sebe

S více než 1000 rozšířeními si můžete Operu snadno přizpůsobit podle sebe. Stáhněte si rozšíření a témata, která se vám líbí, z katalogu doplňků k aplikaci Opera a upravte si prohlížeč podle sebe, aby se vám s ním pracovalo co nejlépe. Díky animovaným tématům můžete oživit i úvodní stránku Opery.

Vtip dne

Copyright © 2017 SKG